AgroExpo Izmir 2018

W dniach 7-10 lutego 2019 r. firma SCHMiDT wzięla udział w 14 edycji międzynarodowych targów rolnych i zwierząt hodowlanyh – AgroExpo Izmir w Turcji.Na największej wystawie rolniczej Turcji zaprezentowalismy nasze ładowarki kołowe, miniładowarki oraz wózki widłowe.

Arrow
Arrow
ArrowArrow
Slider

 

TECHAGRO 2018

W dniach 4-12 kwietnia 2018 towarzyszyliśmy naszemu czeskiemu dealerowi na targach TECHAGRO 2018 w Brnie

Arrow
Arrow
ArrowArrow
Slider

 

National Ploughing Championship 2018

Między 18 a 20 września razem z naszym dealerem Adare Hire, mielismy przyjemność wziąć udział w największej irlandzkiej wystawie rolniczej – National Ploughing Championship 2018

Arrow
Arrow
ArrowArrow
Slider

 

UGOL ROSSII & MINING 2018

W dniach 5-8 czerwca 626 wystawców z 27 krajów zaprezentowało swoje najnowsze produkty na targach Ugol Rossii & Mining w Nowokuźniecku.
Jako jeden z polskich wystawców, w tym największym w Rosji trio targowym dla górnictwa, firma SCHMiDT miała możliwość zaprezentowania swoich ładwarek kołowych i miniładowarek.
Zlokalizowana w samym centrum rosyjskiego zagłębia węglowego, w Kuzbass Fair Exhibition Center, impreza w tym roku przyciągnęła ponad 32000 odwiedzających z całego świata, dzięki czemu mogliśmy nawiązać wiele interesujących kontaktów handlawych, które w przyszłości z pewnością przyniosą owocną wpółpracę.

Arrow
Arrow
ArrowArrow
Slider

 


World Build Kijów 2018

Z przyjemnością informujemy, że w dniach 11 -18 maja mieliśmy mozliwość zaprezentowania marki SCHMiDT jako jeden z prawie 500 wystawców ( w tym jako jedyny predstawiciel z Polski ! ) na targach WoldBuild Kyiv 2018 w Kijowie na Ukrainie. Jest to wiodąca międzynarodowa wystawa materiałów budowlanych i wykończeniowych, w której każdego roku bierze udział ponad 200 uczestników.
Firma SCHMiDT zaprezentowała na wystawie nie tylko ładowarki kołowe ale również wózki widłowe oraz osprzęt do ładowarek

Arrow
Arrow
ArrowArrow
Slider

 


AGROTECH

Firmy SCHMiDT nie mogło oczywiście zabraknąć podczas tegorocznych, już 24. Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej „AGROTECH” w Kielcach. Mieliśmy przyjemność dołączyć do grona aż 700 wystawców z całego świata, prezentując nasz sprzęt ponad 700 000 uczestnikom! Nasz zespół będzie mile wspominał rozmowy nie tylko o ładowarkach kołowych SCHMiDT, ale również dyskusje branżowe, które mogliśmy przeprowadzić z odwiedzającymi, a także innymi wystawcami. Z pewnością powrócimy na targi w przyszłym roku!

Zapraszamy na wirtualny sapcer po naszym stoisku

Arrow
Arrow
ArrowArrow
Slider

 

 


Bauma 2016