ŁADOWARKI CHIŃSKIE

Schmidt Machinery to markowy producent maszyn budowlanych – ładowarek kołowych i wózków widłowych wraz z szerokim asortymentem osprzętu. Nowe ładowarki i wózki widłowe zostały wykonane zgodnie z najnowszymi wymogami technologicznymi. Firma skupia profesjonalistów różnych dziedzin o dużej wiedzy specjalistycznej i doświadczeniu w konstruowaniu urządzeń budowlanych, niezbędnych w pracy przedsiębiorstw i firm. Maszyny są proste w obsłudze, funkcjonalne i nowoczesne. Schmidt Machinery nieustannie poszerza swój asortyment certyfikowanych maszyn przeznaczonych do prac budowlanych, ale także w rolnictwie.

Sprzęt Schmidt Machinery jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, można nim transportować duże ładunki na niewielkie odległości. Firma oferuje szeroki asortyment osprzętu przydatnego do ładowarek kołowych i części wymiennych do ładowarek chińskich. Zajmuje się również serwisowaniem nowych ładowarek, które są na gwarancji, jak i świadczy usługi serwisu pogwarancyjnego. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Schmidt Machinery oraz do kontaktu telefonicznego, mailowego oraz na miejscu w firmie. Nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji w godz. otwarcia firmy.

Ładowarki chińskie – funkcjonalny sprzęt przemysłowy

Chiny są obecnie prężnie się rozwijają w szeroko rozumianym przemyśle. Ładowarki chińskie zdobywają popularność na polskim rynku. Docenia je coraz więcej użytkowników w naszym kraju. Dostępne są w atrakcyjnej cenie, funkcjonalne i zawsze można do nich pozyskać części zamienne. Pojęcie ładowarek chińskich jest pojemne i obejmuje szeroką grupę urządzeń (miniładowarki, koparko-ładowarki, jak również ładowarki czołowe oraz kołowe).

Gigantem w branży produkcji ładowarek chińskich jest firma XCMG-Europa, która zajmuje się dystrybucją maszyn na kontynencie europejskim, również w Polsce. Rynek części wymiennych do chińskich ładowarek jest równie duży, jak samych maszyn. Nie wszyscy o tym widzą, że usunięcie każdej usterki jest możliwe dzięki szerokiej ofercie części wymiennych do maszyn. Ładowarki chińskie posiadają certyfikat CE, obowiązujący w krajach UE. Innym potentatem w produkcji ładowarek jest firma Liugong. Oferta maszyn powszechnie wykorzystywane w budownictwie jest w Polsce bardzo duża. Przyciągają one coraz większą rzesze klientów. Atrakcyjne ceny i dostęp do części wymiennych sprawiają, że klienci przekonują się do tego sprzętu, który z powodzeniem sprawdza się w pracach budowlanych i innych.

 Części do ładowarek chińskich

Każdy sprzęt budowlany, nawet najlepszy, narażony jest na awarię. W przypadku stwierdzenia defektu należy skorzystać z profesjonalnego serwisu technicznego. Naprawa ładowarek chińskich nie jest prosta, stąd ważne jest, aby usterką zajęli się profesjonaliści posiadający wiedzę i doświadczenie w remontowaniu tego typu maszyn. Popularną awarią jest wyciek płynów eksploatacyjnych, problemy z turbiną albo zatarcie łożyska korbowego. W każdej chwili można zakupić np. elementy silnika, zawieszenie, sprzęgło i cały układ hamulcowy. Wymiana opon czy filtrów również nie stanowi problemu. Ceny za części nie są wysokie. Ważne jest, by wymiana części i naprawa maszyny odbywała się w specjalistycznym miejscu, gdzie można przeprowadzić diagnostykę i dokonać precyzyjnej wymiany elementów wraz z kontrolą ich poprawnego funkcjonowania.

Każda firma, która korzysta z pracy ładowarek chińskich, powinna być przygotowaną na sytuację awaryjną w maszynie. Posiadanie części wymiennych jest konieczne dla zapewnienia ciągłości pracy. Optymalnym rozwiązaniem jest stała współpraca z firmą, która zajmuje się dystrybucją i serwisowaniem maszyn. W przypadku stwierdzenia usterki w maszynie, problem szybko zostanie rozwiązany i ładowarka szybko powróci do wykonywania swoich zadań na placu budowy.

× Contact us